تبلیغات
آموزش رایگان تجارت خانگی-اینترنتی - پیغام مدیر

یکشنبه 5 اسفند 1386 - 08:02 ق.ظ


ورود شما را به این وبلاگ خوش آمد عرض می كنم . امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار گیرد . نقطه نظرات خود را برای بهبود وبلاگ مطرح نمایید .از شما خواهش می کنم لطفا این قسمت را به طور کامل مطالعه کنید.

از شما عزیزان و دوستانی که تازه با این وبلاگ آشنا شده اید و می خواهید این کار را یاد بگیرید و شروع به کار کنید تقاضا می کنم که این وبلاگ را از اولین پست مطالعه نمایید تا با مشکلی بر نخورید.

برای یادگیری این کار به قسمت (( آموزش تجارت خانگی اینترنتی IHC )) در قسمت طبقه بندی مطالب بروید و از آموزش شماره 1 شروع کنید.

از شما دوستان و همکارانی که در خواندن مطالب و یا هنگام کار کردن با مشکلی بر می خورید خواهش می کنم که مشکل خود را در همان قسمت و یا قسمت مربوط به مشکل در قسمت نظرات مطرح کنید ویا مشکل و سوال خود را ایمیل کنید تا راه حل و پاسخ آن را در همین وبلاگ بنویسم تا بازدیدکنندگان نیز از آن بهره ببرند.


این وبلاگ هر روز آپدیت خواهد شد.


و در آخر از شما دوستانی که سایت های جدیدی را پیدا می کنید درخواست می کنم که در صورت تمایل بنر یا لینک سایت جدید را با کد ریفرال و در صورت تمایل با نام شما بعد از پایان یافتن مطالب آموزشی قرار دهم تا بازدید کنندگان زیر مجموعه شما شوند ویا در صورت تقلبی بودن ، آن را به اطلاع شما برسانم.ضمنا ، این وبلاگ بعد از پایان دادن به مطالب آموزشی به صورت گفتن ترفندها ، معرفی سایتهای درآمدزا از طریق شما و بررسی آنها ، حل مسائل شما از طریق نظر سنجی ، و سوالات شما و پاسخ آنوا خواهو بود.


و از همه بازدید کنندگان خواهش میکنم که با معرفی این وبلاگ کوچک به دوستان و علاقه مندان به تجارت الکترونیک در درست قدم نهادن آنها در این راه هم به آنها کمک کنید و هم این وبلاگ را از حمایت بی دریغتان بی نصیب نکنید.

این وبلاگ هیچ گونه مسئولیتی در برابر سایت های معرفی شده ندارد.


کسانی که با این کار آشنا هستند می توانند با مراجعه به وبلاگ زیر با این اینگونه سایتها آشنا و عضو شوند. تمامی سایتهای معرفی شده با مشخصات کامل می باشند و توسط خودم چک شده اند :  برای ورود به این وبلاگ اینجا کلیک کنید .

متشكرم


ارسال شده در

[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[حامد میریونس حقی | لینک ]
نوشته های پیشین ...