تبلیغات
آموزش رایگان تجارت خانگی-اینترنتی - مقدمه

شنبه 11 اسفند 1386 - 03:03 ق.ظ


سلام  بر شما دوستان گرامی ببخشید که این وبلاگ رو دیر آپدیت کردم ولی از این به بعد سعی می کنم که زود به زود مقاله بگذارم.
امروز می خوام یه کم بیشتر در مورد کارمون توضیح بدم تا از بعضی ابهامات پرده برداری بشه.

 

اول از همه باید بگم که ما برای سایت هایی کار می کنیم که در ازای بازدید تبلیغات به ما پول می دهند که ما می تونیم با به حد نساب رسوندن این پول (با بیشتر کار کردن ) اون رو به حساب های اینترنتی تون ( مثل : PayPal  و E-Gold  و AlertPay  و ... ) منتقل کنیم و از اونجا هم از طریق صرافی ها  اون رو به پول تبدیل کنید. که من این سایت ها رو لا به لای مقاله ها می گذارم که برید و عضو اونها شید و کار کنید.


البته باید در مورد  PayPal  و E-Gold  بگم که برای استتفاده از اونها باید از VPN ( آی پی مشترک ) و با از آی پی اختصاصی استفاده کنید ولی آی پی اختصاصی بهتره چون کافیه فقط یکی از افراد استفادا کننده از اون سرویس VPN که شما استفاده می کنید یه اشتباه کوچیک تو  PayPal  و E-Gold  کنه تا همه اکانتهای چک شده با اون آی پی مشترک بسته بشن و هر چی توش پول هست بسوزه .

همونطور که گفتم شما در ازای ترافیک ( ایجاد تعداد بازدید بالا ) برای این سایت پول دریافت می کنید ، البته  روش های زیادی برای کار کردن وجود داره که بعدا به بررسی هرکدوم از اونها میرسیم و باید بگم این کار کاملا قانونی و حلاله ، برای توجیه شدن شما یه مثال براتون می زنم : مانند شبکه های تلویزیونی  در ازای نمایش پیام های بازرگانی از سازنده های اونها پول میگیرد و از طرفی مقداری از اون پیل رو برای جلب بینندگانی برای خود ( گرفتن ترافیک ) صرف خرید فیلم ها و سریال ها می کند تا بیننده ( ترافیک ) بیشتری جذب کند و تبیغات بیشتری در بین برنامه ها نمایش دهد (مانند شبکه 3 که طنز چهارخونه را پخش می کند ) تا از این طریق هم درآمدی برای خود داشته باشد هم تبلیغ کننده ها را به مقصودشان برساند هم بیننده ها را سرگرم کند . کار این سایت ها هم همینجوره ، این سایت ها هم برای تبلیغات  پولی دریافت میکنند  که باز هم برای بالا بردن ترافیک خود  به جای قرار دادن نرم افزارها ، فیلم ها و ... ، پول آنها رو به بازدید کنندگان می دهند .

 

دوست عزیز اگه مایل به شروع کردن کار هستی نظر بده تا بدونم خواننده ای هم دارم که براش مطلب بگذارم ، البته هر چی نظر و تعداد بازدید ( ترافیک ) بیشتر بشه منم سایت های بیشتری معرفی می کنم و مطالبی می نویسم که باعث بیشتر پول درآوردن میشه .


ارسال شده در

[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[حامد میریونس حقی | لینک ]
نوشته های پیشین ...