تبلیغات
آموزش رایگان تجارت خانگی-اینترنتی - تجارت خانگی با اینترنت

شنبه 11 اسفند 1386 - 03:03 ق.ظ


در قرن بیست و یکم کسی نیاز به شغل دوم نخواهد داشت.
                                                                                                    
این یک راز نیست ٬ امروزه افراد موفق بسیاری درآمد سرشاری از این به اصطلاح شاهراه پرسود که اینترنت می نامیم کسب میکنند. 


»
 
سایت های تجارت خانگی از ما چه می خواهند و در ازای انجام چه کاری به ما پول می دهند ؟
روش کار وب سایت های تجارت خانگی ایجاد کننده بازدید کننده بدین صورت است که از صاحبان سایت های جدید پول می گیرند و در ازای آن بازدید کنندگان مورد نظرشان را به تعداد مورد نظر صاحب سایت در مدت زمان مشخص به وب سایت وی سرازیر می کنند.

با یک مثال توضیح می دهیم:

فرض کنید صاحب یک سایت جدید مثل (( آفتابگردان)) برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت خود ( افزایش ترافیک) به یکی از (( وب سایت های تجارت خانگی ایجاد کننده بازدیدکننده)) مثل ((باران)) مراجعه کرده و Xدلار پول به ((باران))  پرداخت می کند و ((باران)) در ازای دریافت این پول تضمین می کند که در مدت فرضا یکماه 1000 نفر بازدیدکننده مختلف را به وب سایت ((آفتابگردان)) سرازیر کند . این قرارداد حقوقی بین  ((آفتابگردان)) و ((باران)) بسته شده است. در پشت پرده٬ کاری که وب سایت ((باران))  انجام می دهد بدین صورت است که از Xدلار دریافتی فرضا ۱۰درصد آنرا بعنوان حق الزحمه خود بر می دارد و ۹۰ درصد باقیمانده را بخش بر ۱۰۰۰ می کند٬ فرض کنید حاصل این تقسیم ۱ دلار می شود٬  ((باران))  یک وب سایت ارائه دهنده تجارت خانگی اینترنتی از نوع بدون سرمایه اولیه است که هزاران عضو دارد. اکنون کلیه اعضا خود را دعوت به بازدید از سایت ((آفتابگردان)) می کند٬ هر کس که این سایت را بازدید کند( مثلا عضوی به نام شبنم ) ۱ دلار به حساب وی واریز می کند و به محض اینکه ۱۰۰۰ نفر تکمیل شد٬ سرویس او به ((آفتابگردان)) صورت گرفته است. در این میان هم  ((آفتابگردان)) به مقصود خود رسیده٬ و هم ((باران)) و هم ((شبنم)) سود کرده اند.

» 
برای اشتغال به تجارت خانگی اینترنتی، چه ابزارها و مقدماتی مورد نیاز است ؟ 

فقط کافیست اینترنت را بلد باشید


و اما چه ابزارها و مقدماتی برای اشتغال به تجارت خانگی اینترنتی مورد نیاز است؟ 

برای ورود به دنیای تجارت خانگی اینترنتی، مقدمات بسیار ساده ای مورد نیاز است :

- یک رایانه معمولی مجهز به مودم (Modem ) :

یک کامپیوتر پنتیوم 4 با یک مودم 56 کیلو بایتی معمولی شاید ایده آل ترین تجهیزات مورد نیاز باشد با این حال شما چنانچه رایانه ها یا مودم های ضعیف تری را نیز بکار ببرید مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

در حال حاضر یکی از دوستان من با رایانه پنتیوم 1 ( 110هرتز) و کارت فکس مودم قدیمی از نوع( آن بورد)به تجارت خانگی اینترنتی اشتغال دارد و حتی فکر ارتقاء به ذهنش خطور نکرده است.

- اینترنت (Connecting to Internet) :

دومین نیاز برای اشتغال به ((تجارت خانگی اینترنتی)) ارتباط با اینترنت است که به کمک یک خط تلفن و یک کارت اینترنت میسر است. لازم به ذکر است اینترنت، پدیده ای رایگان (free) است و آنچه شما بعنوان هزینه کارت اینترنت یا هزینه تماس تلفنی پرداخت می کنید در واقع چیزی نیست به جز سرویس خدماتی که شما از مخابرات ملی خود یا واسطه های پیمانکار مخابرات کشورتان (ISP ها) دریافت کرده اید.

اما برای شما که می خواهید به تجارت خانگی اشتغال پیدا کنید راههایی برای پایین آوردن این دو هزینه (پول اینترنت و تلفن) وجود دارد:

  • 1- استفاده از اینترنت پر سرعت (ADSL)
  • 2- اشتراک نامحدود ماهیانه( Dial up)
که می توانید این دو را با هم مقایسه کنید: 

سرویس 

      هزینه اینترنت (1 ماه)

     هزینه تلفن(1ماه)

      سرعت اینترنت

   ADSL           ۱۳.۶۰۰تومان                ندارد*

128  kb

  Dial up

             ۸۰۰۰  تومان

*حدوداً 6000  تومان   

      33.6  kb

 

 

* ADSL  نه تنها هیچ هزینه ای برای تلفن ندارد بلکه تلفن شما نیز مشغول نمی شود. یعنی در واقع ارتباط از طریق ADSL ربطی به خط تلفن ندارد و شما می توانید همزمان هم به اینترنت Connect باشید و هم از خط تلفن خود استفاده کنید.

 

* فرمول محاسبه هزینه تلفن برای سرویس Dial up در استان تهران به این ترتیب است :

 

1 پالس = 4.47 تومان        که از ساعت 7 صبح تا 2  ظهر  1 پالس  =  134 ثانیه

                                        از ساعت 2  ظهر تا 9  شب 1 پالس  =  160 ثانیه

                                        از ساعت 9 شب  تا 7 صبح 1 پالس =  190 ثانیه


- آشنایی با زبان انگلیسی با استفاده از نرم افزارهای مترجم : 

اصولا زبان این نوع از تجارت، لاتین است، البته نیازی به تسلط حرفه ای به زبان انگلیسی نیست ، شما در کلاس های آموزشی روش ها و لغات را خواهید آموخت و با دانستن زبان انگلیسی در حد دبیرستان به درآمد زایی خواهید پرداخت. با این حال اگر از پیش زمینه بسیار ضعیفی در انگلیسی برخوردار هستید، چاره کار، استفاده از نرم افزارهای مترجم انگلیسی به فارسی می باشد و شاخص ترین دیکشنری های  از این نوع عبارتند از: نارسیس  و Babylon  که با اشاره کردن ماوس بر روی کلمه یا فشردن یک کلید ترکیبی ساده ، معنی آنرا فورا بر می گردانند.

البته در در آینده نزدی یه دیکشنری برای دانلود میزارم.

- ایجاد یک صندوق پست الکترو نیکی ( email ) : 

شاید هر یک از شما یک email  جداگانه برای خود در Yahoo ، Gmail یا Hotmail  داشته باشید اما برای اشتغال به تجارت خانگی اینترنتی نیاز به ساخت یک ایمیل با پسوند   yahoo.co.uk@

دارید  که در مطالب آموزشی و در آموزش اول نحوه ساخت این ایمیل را خواهید آموخت.


 افتتاح یک حساب بانکی اینترنتی جهت مبادلات مالی ؟
افتتاح یک حساب بانکی اینترنتی جهت مبادلات مالی :

 

ما جهت اشتغال به تجارت خانگی اینترنتی به یک حساب بانکی امن اینترنتی نیاز داریم تا تبادلات دلاری خود را در سرتاسر جهان در فاصله یک چشم بهم زدن در نهایت آسودگی خاطر انجام دهیم و همچنین نیاز به راهکارهایی داریم تا پول هایی که در اینترنت بدست می آوریم از این حساب بانکی اینترنتی به یکی از بانک های ارزی داخل کشور واریز کرده  و یا با فروش موجودی این حساب به صراف ها ، سایت ها و یا  شرکت ها عملا آنرا برداشت نماییم. البته لازم به ذکر است که تمام  آموزشگاه ها و شرکتهای ما نقدا خریدار هرگونه وجوه شما در حساب بانکی اینترنتی تان می باشند و به نرخ دلار روز در کشور با کسر کارمزد عادلانه وجوه شما را نقدا خریداری می کنند.

بانکهای اینترنتی متعددی در دنیا وجود دارند که می توان به رایگان در آنها افتتاح حساب نمود و براحتی این پول را به تومان تبدیل کرده و آن را نقد نمود.
این بانکها گذشته از تمام مزیت هایی که دارند، از دو ویژگی بارز برخوردار می باشند. اول آنکه به همه اجازه افتتاح حساب رایگان اینترنتی می دهند و دوم آینکه می توان به آسانی موجودی حساب اینترنتی مذکور را به ریال تبدیل کرده و به بانکهای دارای شعبات ارزی داخل کشور نظیر بانک رفاه، صادرات و ملی حواله (واریز) نمود.

معتبرترین بانکهای الکترونیک جهان عبارتند از :
 

 e-gold                web money           Alert pay           money bookers            pay pal 

که افتتاح حساب در این بانکها و نحوه کار با آنها را در بین مقالات با هم فرا خواهیم گرفت.
کسب درآمد با اینترنت جایی است که جهان امروز در آن قرار  گرفته است.  

حدود ۴ سال است که این شغل  و شیوه درآمد زایی بین ایرانیان رواج یافته و برخی از جوانان به آن اشتغال دارند. در حالیکه باید خاطرنشان کرد تجارت خانگی اینترنتی سالهاست که در جهان همه گیر شده و در برخی از کشورهای جهان سوم به عنوان یک تجارت فراگیر توسط عموم مورد بهره برداری واقع می شود و در این میان می توان به داغ بودن استثنایی این تجارت در میان جوانان هندی و زنان عربستان سعودی اشاره داشت.

بنا به گزارشی که سازمان تجارت جهانی  در سال 2004 منتشر کرد٬ مجموع درآمدی را که زنان و دختران  3 کشور از کشورهای جهان سوم از تجارت خانگی اینترنتی در ۶ ماهه نخست سال 2004 کسب کرده اند چیزی فراتر از درآمد برخی از درآمد برخی از غولهای صنعتی جهان نظیر بنز آلمان (غول صنعت خودرو سازی) و سونی ژاپن (غول صنعت الکترونیک) در 12 ماهه سال مذکور بوده است و کمی تامل در این مقایسه حقایق پنهانی را از اهمیت این رشته نمایان خواهد کرد.

در واقع پیام تجارت خانگی اینترنتی این است: (( در اینترنت میتوان ساده تر و در زمان کمتر و بدون نیاز به اندکی فعالیت فیزیکی ٬درآمدی بیش از دنیای واقعی بدست آورد. )) 

امروزه میلیونها پیر و جوان در سراسر جهان به تجارت خانگی اینترنتی اشتغال دارند و فقط با یک رایانه معمولی مجهز به اینترنت ٬ بدون هیچ سرمایه ای روزانه چیزی حدود 10 تا 200 دلار درآمد دارند و تامل
در این رقم حقایق بسیاری را آشکار خواهد ساخت.

تجارت دراینترنت (e-commerce) سالهاست که به کمک نرم افزارهای ارتباطی اینترنتی
(Affiliate Softwares) میسر شده است و تجارت خانگی با اینترنت (Internet home commerce)
که در واقع بارزترین نمود (( تجارت اینترنتی )) است به طرز باور نکردنی با اقبال بین المللی مواجه شده است.

شما نیز می توانید بدون هیچ سرمایه ای تنها با ابزار ساده ای اعم از یک کامپیوتر معمولی و یک خط تلفن و با اختصاص اندکی از وقت روزمره خود در پای اینترنت روزانه ده ها دلار درآمد داشته باشید. 


[ | دیدگاه ها : دیدگاه ]

[حامد میریونس حقی | لینک ]
نوشته های پیشین ...